Jak nosit květinový věneček?

Miluješ květinové věnečky, ale vlastně nevíš, jak je nosit? Podívej se na tři nejčastější způsoby a vyber si svůj nejoblíbenější!

Vytvořila sis nádherný květinový věneček, chceš v něm někam vyrazit, jen potřebuješ trošku inspirace, jak se takové věnečky vlastně nosí?? Přesně pro takové situace jsem pro tebe připravila tenhle článek.

1. Na čáře vlasů

Jeden z nejčastějších a nejoblíbenějších způsobů je, uvázat věneček do míst, kde končí čelo a začínají vlasy – tzv. „na čáru vlasů“. Je to elegantní, jednoduché a většině žen tento způsob skvěle sedí.

2. Za čárou vlasů

Dalším oblíbeným způsobem je, umístit věneček pár centimetrů za místo, kde začínají vlasy – tzv. „za čáru vlasů“. Tento způsob volíme hlavně tehdy, pokud chceme více nechat vyniknout krásu vlasů.

3. Přes čelo

Pokud bys raději něco jiného, vyzkoušej věneček umístěný přes prostředek čela. Tento způsob je skvělý také pro ženy s vyšším čelem – věnečkem můžeme čelo opticky snížit. 

Vybrala jsi?

Ať už si vybereš jakýkoliv způsob, nebo si vymyslíš svůj vlastní, měj na paměti, že nošení květinového věnečku si máš hlavně užít!! Takže nejvíc bude věnečku slušet tvůj úsměv a zářící oči. A to ostatní je už jen drobný detail!

Pokud bys ráda více inspirace, nakoukni na můj Instagram nebo Facebook. Hodit by se ti mohly i další tipy a triky na snadné tvoření, které jsem pro tebe připravila v dalších článcích, například článek o tom, Jak nadrátovat květ magnolie, mrknout na něj můžeš tady.

Přeji ti do tvého tvoření plno energie a kreativní nálady!

Nezapomeň, že…

Tvoření přináší radost a radost je kořením života…

 

Tvoje Bára

Florist in Wonderland

Jsem floristka a nadšená milovnice květin. Zakladatelka projektu Florist in Wonderland, lektorka online kurzů tvoření z květin a autorka praktické příručky "Nápadovník pro všechny kytičkáře", kterou si můžeš stáhnout zdarma TADY>> Učím další kreativní nadšence, jak si vytvořit z květin plno úžasných květinových výtvorů jednoduše a tak, aby je to bavilo. Chceš se o mě dozvědět víc? Můj příběh si přečti ZDE>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.