Jak nosit květinový věneček?

Milujete květinové věnečky, ale vlastně nevíte, jak je nosit? Podívejte se na tři nejčastější způsoby a vyberte si svůj nejoblíbenější!

Vytvořili jste si nádherný květinový věneček, chcete v něm někam vyrazit, jen potřebujete trošku inspirace, jak se takové věnečky vlastně nosí?? Přesně pro takové situace jsem pro vás připravila tenhle článek.

1. Na čáře vlasů

Jeden z nejčastějších a nejoblíbenějších způsobů je, uvázat věneček do míst, kde končí čelo a začínají vlasy – tzv. „na čáru vlasů“. Je to elegantní, jednoduché a většině žen tento způsob skvěle sedí.

2. Za čárou vlasů

Dalším oblíbeným způsobem je, umístit věneček pár centimetrů za místo, kde začínají vlasy – tzv. „za čáru vlasů“. Tento způsob volíme hlavně tehdy, pokud chceme více nechat vyniknout krásu vlasů.

3. Přes čelo

Pokud byste raději něco jiného, vyzkoušejte věneček umístěný přes prostředek čela. Tento způsob je skvělý také pro ženy s vyšším čelem – věnečkem můžeme čelo opticky snížit. 

Vybrali jste?

Ať už si vyberete jakýkoliv způsob, nebo si vymyslíte svůj vlastní, mějte na paměti, že nošení květinového věnečku si máte hlavně užít!! Takže nejvíc bude věnečku slušet váš úsměv a zářící oči. A to ostatní je už jen drobný detail!

Pokud by jste rádi více inspirace, nakoukněte na můj Instagram nebo Facebook. Hodit by se vám mohly i další tipy a triky na snadné tvoření, které jsem pro vás připravila v dalších článcích, například článek o tom, Jak nadrátovat květ magnolie, mrknout na něj můžete tady.

Přeji vám do vašeho tvoření plno energie a kreativní nálady!

Nezapomeňte, že…

Tvoření přináší radost a radost je kořením života…

 

Vaše Bára

Florist in Wonderland

Jsem floristka, která inspiruje ke kreativitě. Lidem, pro které je tvoření stejnou vášní jako pro mě, předávám funkční techniky, díky kterým si dokážou vyrobit nespočet úžasných květinových korun, čelenek a dalších fantazijních doplňků jednoduše a tak, aby je to bavilo. Chcete se o mě dozvědět víc? Můj příběh si přečtěte ZDE
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.